jakość powietrza a bieganie, polecicie ?

jakość powietrza a bieganie, polecicie ?

Czy zwracacie uwagę na jakość powietrza a bieganie? Chciałbym dowiedzieć się, czy smog w mieście ma wpływa na nasze zdrowie podczas biegania?

Rico

Posty: 2

 
Kalkulator BMI pomoże Ci zbadać, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wówczas trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

pawel253

Posty: 4

 
Powiem Ci, iż kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz odnaleźć najistotniejsze informację, a zarówno skorzystać z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

Kitas

Posty: 10

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Kitas

Posty: 2

 
Kiedy na dworze jest smog, z reguły unikam wtedy biegania. Jakość powietrza niezwykle wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

iravau

Posty: 13