Fotel masujący

Fotel masujący

Dzień dobry. Jesteśmy jako pensjonat zainteresowani zakupem profesjonalnego fotela do masażu. Po pierwszym przeglądzie rynku widzę, że ofert jest co najmniej kilka i w zasadzie nie widzę większych różnic jeśli chodzi o funkcje itp. U kogo zamówić taki fotel, żeby był trwały i nadawał się do komercyjnego – a więc co za tym idzie – dość intensywnego użytkowania? Pozdrawiam!

Zdzichu 

Posty: 5

 
Wiem że moja siostra chciała sobie kupić taki fotel masujący ale wyskoczyło jej sporo innych wydatków – choćby w związku z operacją szwagra i sobie odpuściła, ale podejrzewam że za jakiś czas znowu wróci do tego pomysłu.

numiś45

Posty: 8

 
Mam bardzo pozytywne doświadczenia z ludźmi z Prohealth, mają duży wybór porządnych foteli z gwarancją na 2 lata, które nadają się do tego, żeby korzystać z nich choćby w takich uzdrowiskach jak nasze. Świetne obicie ze skóry ekologicznej, wystarczy przetrzeć , nie ma tu większej zabawy z czyszczeniem, fotel prezentuje się bardzo elegancko, jest intuicyjny w obsłudze, nasi goście bardzo sobie chwalą. Zresztą ja też używałam nieraz takiego masażu i naprawdę można się odprężyć. Dokładnie zamawialiśmy model C8700 (tu jest opisany – prohealth.pl/relax-wypoczynek/fotele-masujace/fotel-masujacy-c8700.html).

Lupusx

Posty: 15

 
Ja bym na pewno nie kupowała fotelu od jakiś ludzi którzy po domach chodzą, namawiają na jakieś prezentacje, albo ulotki zostawiają tzw. zaproszenia na prezentacje. A niestety sporo osób się na takie cuda wianki nabiera, zwłaszcza starszych.

MisiekKce

Posty: 24

 
Przydałby się moim rodzicom fotel z funkcją masażu, oni są obydwoje po wypadkach, już ten układ ruchu mają nadszarpnięty, a dodatkowo też wiek robi swoje..

lalunia333

Posty: 5

 
Ja to ogólnie mam bardzo dobre doświadczenia z masażami jako takimi. Idealne rozluźnienie dla mięśni. Jak brałam sesje u masażysty regularnie to czułam efekty, ale jak przerwałam to już niestety nie jest tak kolorowo. Znów boli.

marcin225

Posty: 27

 
Na pewno w powrocie do pełni sił po wypadku taki fotel by pomógł mojemu bratu. Zastanawiamy się z rodzeństwem nad zainwestowaniem w tego typu urządzenie (jest nas troje, więc koszty się rozłożą).

Pięknaaa12

Posty: 7