Potrzebuje zabieg na stopy, kraków ?

Potrzebuje zabieg na stopy, kraków ?

Hej, witam wszystkie Panie serdecznie natomiast głównie te co lubią czasem skoczyć do kosmetyczki ;) Niedawno przeprowadziłam sie z Sopotu do Krakowa i chciałabym oddać się tutaj w ręcę kosmetyczki. Czy jakieś Panie są w stanie polecić mi jakiś dobry, wykwalifikowany gabinet?

Dziękuję z góry.

21gregorek

Posty: 31

 
W Krakowie dobry salon masz tutaj http://www.kosmetyczny.krakow.pl kilka razy byłam u nich na depilacji i na hennie i Panie są faktycznie fajne, żywiołowe duchowo lecz dokładne w pracy. Obecnie już nie mieszkam w Krakowie, lecz bardzo lubiłam tam chodzić i moje kumpele też chwaliły akurat ten salon. Kawałek dalej jest jeszcze jeden (lub pół roku temu jeszcze był), tam nie idź bowiem jest drożej za identycznie to samo, nie wiem co sobie za marżę wymyślili... lecz szkoda gadać, czasem nawet 50% drożej mieli.

Gurugum

Posty: 36

 
Chciałabym Ci pomóc, moja cera też wygląda jak jedno wielkie szare coś i to jeszcze z trądzikiem, natomiast nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Miałam jedną mikrodermabrazję, potem masaż twarzy, potem kwasy i nadal wyglądam kijowo.. nie wiem ta moja kosmetyczka, albo jakaś niezorganizowana, podszywana czy coś, albo ja jestem taka oporna i nic na mnie nie zadziała, albowiem już nie wiem co dalej kombinować a nie chce płacić za coś co w ogóle nie działa, albowiem mogę za te pieniądze zrobić coś innego.

Wegierek8676

Posty: 33

 
W Krakowie to ja nawet nigdy nie byłam więc hehe, no trudno żebym wiedziała gdzie tam są jakieś salony kosmetyczne natomiast co dopiero który z nich jest porządny xD chciałabym ci pomóc lecz technicznie zwykle nie jestem w stanie. Niesłychanie mocno za to będę trzymać kciuki, żebyś w końcu coś odnalazła, bo brzydka cera to paskudne samopoczucie natomiast to po prostu rujnuje człowieka. Nie wiem, może w domku spróbuj natrzeć buzię jakimiś ziołami czy coś.. to czasami pomaga, jakaś parówka z rumianku czy mięty – mi pomaga.

NBA-dresy

Posty: 30

 
Kraków mój kochany, tutaj Skarbie znajdziesz dokładniej mówiąc wszystko więc i to się znajdzie ;) Moja kochana kosmetyczka jest na ulicy Burgundzkiej, tutaj jest ich strona http://www.kosmetyczny.krakow.pl masz tam cennik, kontakt z adresem i pomiędzy innymi opinie klientek. Ja sobie niesłychanie chwalę ten zakład, bo kosmetyczka tam dokładnie wie co ma robić, jest mega uprzejma i ma wyborne wyczucie. Jak pragniesz pogadać to cię zaczepia i można sobie pogawędzić. Jak nie masz humoru, to puszcza uspokajającą muzykę i nie zagaduje.

45@54

Posty: 25