dobry fizjoterapeuta w Sopocie albo Gdyni

dobry fizjoterapeuta w Sopocie albo Gdyni

Dzień dobry. Znacie jakiegoś rehabilitanta, dla jakiego nieobce są problemy tj. zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych? Dajcie znać.

mazi1991

Posty: 6

 
Mam namiary na co najmniej kilku specjalistów, którzy od dużo lat zajmują się rehabilitacją kręgosłupa Gdańsk. Bez najmniejszego problemu mogę Wam je przekazać na priv :)

tigra32

Posty: 10

 
Moim zdaniem masażysta w Gdańsku to przedmiot zainteresowania coraz szerszej grupy ludzi. Solidni masażyści dysponują zajęte terminy na długo do przodu.

Oct714

Posty: 7

 
Dobry masażysta w Gdańsku to ten, jakiego ofertę możecie znaleźć pod tym adresem: http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Nigdy mnie nie zawiódł. Rekomendowałam jego usługi zarówno mnóstwo znajomym i rodzinie :-)

Stylizacja111

Posty: 48

 
Przygotujcie się na to, że dobry fizjoterapeuta w Sopocie oczekuje zarówno sowitego wynagrodzenia za własne usługi. Natomiast to dość logiczna sprawa...

Rico

Posty: 8

 
Interesowało mnie to, ile może kosztować rehabilitacja w Gdańsku lub Sopocie i masaż i ćwiczenia na mózgowe porażenie dziecięce. Byłam przerażona, ponieważ ceny okazały się niesamowicie wysokie. W tej chwili nie wiem, co powinnam wykonać.

Franuś

Posty: 13