Wdrożenie systemów Comarch ERP, jakiś partner ?

Wdrożenie systemów Comarch ERP, jakiś partner ?

Jeśli macie jakieś namiary na firmy, które zajmują się stawianiem systemu ERP w dużych przedsiębiorstwach, to bardzo dziękuję za podpowiedź. Jaki jest czas oczekiwania?

Tarzan.JJ

Posty: 11

 
Wybraliśmy tego partnera comarch. Obawy były albowiem to większa inwestycja, natomiast nie było po co. Pomogli w uzyskaniu dofinansowania na wdrożenie systemów Comarch ERP. Obsługa wręcz znakomita.

alikont

Posty: 29

 
Bardzo gorąco polecam firmę. Mamy z nią do czynienia odkąd zajęła się wdrażaniem systemów Comarch ERP u nas. Nie myśleliśmy, że efekty będą tak szybkie i uda nam się podnieść dzięki temu sprzedaż, naprawdę oferta warta nie tyle zerknięcia, jak głębszego przemyślenia, czy akurat taka nie będzie najlepsza.

Dragon

Posty: 11

 
Nam Comarch ERP robili oni http://infortes.pl. Bez zastanowienia polecam więc tę firmę i nie mówię tego po to, bo mam w tym cel finansowy, to fachowo działająca firma i w dodatku kompleksowo. Sami zobaczcie na stronie info.

Lupusx

Posty: 13

 
Mam nadzieję, iż i nam uda się dostać dofinansowanie na system ERP. Już dawno powinniśmy podjąć taką decyzję, zatem pewnie skorzystamy z waszej pomocy i skontaktujemy się z tym partnerem comarchu.

Lupusx

Posty: 13

 
Mnie system ERP pomógł w kwestii zarządzania produkcją, idealne rozwiązanie. Wyśmienicie też, iż partner comarch pomógł w otrzymaniu dofinansowania. Bardzo polecam.

345_14

Posty: 16

 
Szanse jeżeli chodzi o wdrażanie systemów Comarch ERP jest ogrom, tak samo jak partnerów comarch. Trzeba umieć ich rozszyfrować, który jest najlepszy, bo można się wkopać.

wiesław11

Posty: 14

 
Też polecam tę firmę, partnera comarch. Rzetelna usługa, specjaliści, a system ERP pozwolił nam na naprawdę super efekty. Zdecydowanie łatwiejsze zarządzanie, zresztą w kilku słowach nie da się tego ująć. Pozdrawiam.

gregcie@

Posty: 22