monitoring należności, gdzie warto ?

monitoring należności, gdzie warto ?

Poszukuje stron internetowych, na jakich znajdę ciekawe informację, jak i również katalog różnych firm i dostawców erp.

Fanatyk

Posty: 3

 
Metoda kaizen jest podobno idealna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, gdyż bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane poprzez was.

tefal100

Posty: 33

 
Najlepiej poszukać jest firmy, która zajmie się profesjonalnie archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, że coś zginie.

bar33

Posty: 11

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów odnajdziesz na dużo portalach internetowych. Wydaję mi się, że musisz szukać serwisów tematycznych.

@_yyy111

Posty: 8

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, że odnajdziesz na niej wszystko o dostawcach erp.

Worms

Posty: 8

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz sporo obowiązków. Słyszałem, iż są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

Kizakkk

Posty: 7

 
Metoda kaizen jest podobno świetna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, ponieważ bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

Dzidzia

Posty: 10

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

Miki

Posty: 5