Rejestrator czasu pracy, szukam !!

Rejestrator czasu pracy, szukam !!

Hej. Czy natknęliście się na jakiś godny uznania system, którego głównym zadaniem pozostaje ewidencja czasu pracy? Zależy mi na czymś sprawdzonym, a jednocześnie nie za drogim.

Miki

Posty: 9

 
Nie mam pojęcia, który rejestrator czasu pracy powinienem wybrać. Wiem, że na rynku jest kilka firm, które mają interesujące produkty i gwarantują wysoką jakość urządzeń.

Tenesy90

Posty: 31

 
Na chwilę obecną analizuję, który rejestrator czasu pracy będzie zdecydowanie najlepszą propozycją. Zauważyłem, że w rachubę wchodzi szansa skorzystania z oferty co najmniej kilkunastu firm, które wyróżniają się dużym doświadczeniem w branży.

audi80

Posty: 11

 
Godny uznania system rcp znajdziecie w ofercie tego przedsiębiorstwa: http://www.bluetek.pl. Jestem zadowolonym posiadaczem ich systemu. Polecam w 100%!

Modniś

Posty: 13

 
Myślę, że system rcp jest niezbędny, gdy zatrudniacie co najmniej kilkunastu, a być może nawet kilkudziesięciu pracowników. Czytałem o takich systemach niedawno w Internecie i zamierzam jeszcze poszerzyć swoją wiedzę przed wdrożeniem w mojej firmie.

mustafus

Posty: 7

 
Wysoki poziom organizacji firmy był moim priorytetem. Na szczęście udało mi się go osiągnąć, choć niezwykle pomocny w tym zakresie okazał się rejestrator czasu pracy. Nie wydałem na niego przesadnie mnóstwo, jednak dał on niezwykle sporo korzyści i uprościł mnóstwo kwestii.

Sewerynus

Posty: 21

 
W przypadku mojej działalności sporym problemem była ewidencja czasu pracy. Na szczęście znajomy zaproponował mi usługi firmy, które potrafią wszystko zautomatyzować. Nie powiem, że zapłaciłem mało za odpowiedni system, jednak jestem bardzo zadowolony.

wujekB

Posty: 10

 
Myślę, że system rcp to doskonała propozycja, gdy firma zatrudnia co najmniej kilkanaście osób. Gdy zatrudnia mniejszą liczbę pracowników może okazać się, iż zastosowanie systemu nie ma sensu.

TomekK

Posty: 17