kursy lotnicze, proszę o pomoc

kursy lotnicze, proszę o pomoc

Długo trwa kursy na pilota z licencją turystyczną? Wiem, że licencja rekreacyjna też jest, ale mnie interesują nieco większe samoloty. Może macie jakąś szkołę, która jest w stanie mi w tym pomóc? Czekam na odpowiedzi.

Odi

Posty: 3

 
Nie każdy lubi latać, niemniej jednak podobno jak się steruje samolotem na własną rękę to jest w przeciwnym wypadku . Tak samo nie każdy lubi, jeżeli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, niemniej jednak nie mogę tego potwierdzić, bowiem nie latałem.

Lupusx

Posty: 7

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi inne szkolenia. Można tam pozyskać licencje rekreacyjną, turystyczną, lecz i na latanie w nocy. Każdy może odnaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, lecz nie lata, bowiem kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga impreza, dlatego nie jest przeznaczona dla każdego.

21gregorek

Posty: 15

 
W ośrodku szkolenia lotniczego https://szkolapilotazu.pl można uzyskać wszystkie odpowiedzi. Mają tam inne kursy dla amatorów i profesjonalistów.

codePerformance

Posty: 18

 
Samo szkolenie lotnicze to nic, ale zdanie egzaminu to już jest wyzwanie. Trzeba stanąć przed komisją i trzeba odpowiadać z dziewięciu przedmiotów. Mnie by się nie chciało aż tyle uczyć, dlatego to nie jest dla mnie.

piekniśś

Posty: 2

 
Teoretycznie każdy może być pilotem, ale żeby startować do kursy trzeba przynieść orzeczenie lotniczo-lekarskie. Nie każdy takie dostanie, dlatego zanim ktoś zacznie sobie marzyc o pilotowaniu samolotów to warto byłoby sprawdzić czy mamy jakiekolwiek szanse zdrowotne.

Booss23

Posty: 3

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, jakich masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem niezmiernie zaspokojony. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

Babeczka

Posty: 3