kto do mnie dzwonił, co polecicie ?

kto do mnie dzwonił, co polecicie ?

Czy to prawda, że jeśli dzwoni do nas nieznany numer z UK to możemy zapłacić za połączenie bardzo dużo pieniędzy? Słyszałem sprzeczne informacje i nie wiem, co o tym myśleć?

100%UP

Posty: 2

 
W łatwy sposób można sprawdzić, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają bardzo dobrze przygotowaną bazę, dlatego szybko znajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

Miluśkooo2

Posty: 20

 
Dzięki internetowi można rzeczywiście w prosty sposób zbadać numery telefonów z UK czy z Polski. Sporo osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, albowiem w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wówczas zaczynają się poważne problemy finansowe.

Chiny12

Posty: 4

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, dlatego nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że niektóre osoby sporo straciły z oszczędności.

100%UP

Posty: 3

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, iż próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, które zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy zbadać niż później za to wszystko płacić.

Wariat

Posty: 16

 
U mnie działa to tak, że jeśli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wtedy czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się inne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

Jacuś

Posty: 11