dobry trychoog Łódz

dobry trychoog Łódz

Mam już od blisko dwóch lat bardzo duży problem ze skórą głowy i ciągle pojawiającymi się jakimiś wypryskami, nie wiem czy to łupież czy coś innego. Byłem u kilku dermatologów, stosowałem różne szampony, jakieś kremy, odżywki, ale to nic nie daje, problem ciągle wraca i już kompletnie nie wiem jak sobie z tym poradzić. Jeśli możecie coś podpowiedzieć pod tym kątem to dajcie znać, jak ten problem ewentualnie rozwiązać.

DobreSlowo

Posty: 1

 
Nie ma się co obawiać depilacji laserowej, bo masz zabieg, który faktycznie będzie bardzo skuteczny, a jednocześnie jego wykonanie jest bezbolesne. Dla mnie super, że taka depilacja daje efekt już nas stałe nie trzeba tak jak wcześniej regularnie się depilować, bo owłosienie usunięte jest w taki sposób, że nie odrasta. Kilka zabiegów i problem z głowy.

grzes3345

Posty: 5

 
Ja również miałem okazję zwalczać u siebie łupież i mimo wizyt u dermatologów to dopiero z pomocą trychologa udało mi się ten problem pokonać. Więc tak naprawdę jeśli będziesz chciał z takiej pomocy skorzystać to wydaje mi się, że warto będzie właśnie typowo szukać kogoś kto się zajmuje skórą głowy i odpowiednie metody leczenia będzie mógł proponować.

Black_Riot

Posty: 10

 
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że moim zdaniem jeśli chodzi o opcje laserowych zabiegów to na pewno warto z tego skorzystać. Efektywność jest na wysokim poziomie, zabiegi nie są jakoś szczególnie uciążliwe, a można liczyć na to, że depilacja faktycznie będzie efektywna, skuteczna szczególnie jeśli ktoś ma ciemne włosy.

gregcie@

Posty: 13

 
Obecnie jeśli chodzi o depilacje laserową to faktycznie zabiegi są już mocno dopracowane i stoją na bardzo wysokim poziomie, dlatego bez obaw można się decydować na to, by z nich skorzystać. Oprócz tego można liczyć na efektywność i to, że będą one praktycznie bezbolesne, bo sprzęt stoi na wysokim poziomie.

WalSystem

Posty: 3

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o zabiegi dermatologiczne to jednak przy skórze głowy lepiej się wybrać do trychologa i tam raczej będzie można liczyć na skuteczniejszą pomoc. Przede wszystkim wtedy faktycznie masz takich specjalistów, którzy typowo się tym tematem zajmują i ta pomoc z ich strony jest na wysokim poziomie.

marcinek

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o mezoterapię igłową to mam za sobą zabieg ujędrniający w ofercie Skin Clinic na Tylnej w Łodzi. Polecam, świetne miejsce na wykonanie takiego zabiegu. Doświadczone kosmetyczki, na pomoc których faktycznie można przy takim zabiegu liczyć. Jeśli będziesz chciała o siebie zadbać to polecam.

TomekK

Posty: 9

 
Z mojej strony polecam pomoc jaka jest oferowana obecnie przez miejsca, gdzie mają nowoczesne zabiegi do zaproponowania i wykorzystują właśnie czy to mezoterapie czy jakieś zabiegi laserowe. To będzie najlepsze dla cery i faktycznie będziesz widziała różnice po wykonaniu takich zabiegów na swojej skórze.

Lupusx

Posty: 10

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o proponowane obecnie zabiegi trychologiczne to będzie najlepszy kierunek dla każdego kto chce zadbać o skórę głowy. Efekty są najlepsze i zazwyczaj tacy specjaliści są w stanie dużo lepiej z takimi problemami sobie poradzić niż dermatolodzy, którzy jednak zajmują się skórą a owłosienie już nie jest tak szerokim punktem odniesienia dla nich.

hubercik67

Posty: 5

 
Wydaje mi się, że jest już coraz więcej miejsc, gdzie można spotkać trychologa i liczyć na profesjonalną pomoc właśnie jeśli chodzi o problemy ze skórą głowy. Więc jeśli będziesz pod tym kątem szukał to faktycznie będzie to dobre rozwiązanie i praktycznie masz pewność, że te zabiegi będą na dobrym poziomie.

Złoty

Posty: 10